Ruszyła gra miejska Nowy w Mieście!

Na początku kwietnia we flocie Miejskiej Wypożyczalni Samochodów Elektrycznych pojawiły się samochody Renault ZOE. Od 13 maja za poruszanie się nowymi pojazdami MWSE nie tylko dbamy o środowisko, ale także bierzemy udział w rywalizacji o atrakcyjne nagrody.

Nowy w Mieście to gra miejska, której uczestnicy zbierają punkty za oprowadzenie po Wrocławiu Renault ZOE. Za każdą minutę przejechaną nowym samochodem Vozilli zyskujemy dwa punkty, za odwiedzenie Miejsca Specjalnego (popularne lokalizacje we Wrocławiu) dwadzieścia, a za przejazd do Odcinka Specjalnego (lokalizacja partnera akcji) trzydzieści. Punkty można zbierać do 24 czerwca.

Akcja potrwa 6 tygodni. Po każdym z nich zostaną ogłoszeni zwycięzcy rywalizacji tygodniowej (3 osoby), którzy otrzymają roczne subskrypcje Team Vozilla (PRO -30% na przejazdy, KOMFORT -20% na przejazdy, EKO -10% na przejazdy). Dla uczestników, którzy przez cały okres trwania gry zbiorą najwięcej punktów przygotowano nagrody główne m.in. iPhone X, iPhone 8 oraz Apple Watch

Chcąc dołączyć do gry należy zarejestrować się adresem e-mail (tym samym, którego użyliśmy przy zakładaniu konta Vozilla) na stronie internetowej – nowywmiescie.vozilla.pl. Punkty za przejazdy ZOE naliczają się automatycznie wszystkim użytkownikom od startu akcji, jednak, aby wziąć udział w rywalizacji o nagrody należy potwierdzić swój udział rejestracją.

Więcej o grze Nowy w Mieście: nowywmiescie.vozilla.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

twelve + 7 =